Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII INCARCARI CARTUSE LASER, INLOCUIRI CHIP-URI SI CILINDRI LA IMPRIMANTE/MULTIFUNCTIONALE/FAX/COPIATOARE 1 TONER BROTHER TN 3280 BUC 17x27,00=459,00 2 TONER BROTHER TN 2220 BUC 1x20,00=20,00 3 TONER + CHIP HP 49X BUC 1x36,00=36,00 4 TONER BROTHER TN 3380 BUC 1x31,00=31,00 5 TONER BROTHER TN 3480 BUC 5x37,00=185,00 6 TONER BROTHER TN 1030 BUC 4x16,00=64,00 7 TONER HP 12A BUC 1x17,00=17,00 8 TONER + CHIP HP 285A BUC 2x17,00=34,00 9 TONER+ CHIP+CILINDRU SAMSUNG MLT101S BUC 1x31,00=31,00 10 TONER + CHIP HP 505X BUC 1x28,00=28,00 11 CILINDRU BROTHER DR 3200 BUC 7x38,00=266,00 12 CILINDRU BROTHER DR 2100 BUC 1x29,00=29,00
- Număr anunț
- DA27177487
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- C.S.C. SRL (CUI 15571153)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.200 RON
- Valoare atribuită
- 1.200 RON
- Data publicării
- 28.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.