Atribuită Cumpărare directă

Servicii de extindere instalatie electrica laborator pcr, birou director adjunct

Număr anunț
DA27137124
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Vrancea (CUI 11325091)
Furnizor / câștigător
TERMOCONSTRUCT S.R.L. (CUI 10408814)
Cod CPV
51112000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.550,09 RON
Valoare atribuită
2.550,09 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.550,09 RON

din 2.550,09 RON estimat