Atribuită Cumpărare directă

Figurine de ciocolata 40 gr - pentru pachetele de Craciun oferite copiilor din orasul Busteni. Se va incheia contract de furnizare.

Număr anunț
DA27138298
Autoritate contractantă
PRIMARIA BUSTENI (CUI 2845729)
Furnizor / câștigător
HEIDI CHOCOLAT SA (CUI 6161022)
Cod CPV
15842000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.825 RON
Valoare atribuită
3.825 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.825 RON

din 3.825 RON estimat