Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Echipament iarna D.S.P.S.A. – SIE+ SASV, cu respectarea cerintelor fisei tehnice si in conformitate cu marimile din centralizatorul trimis furnizorului,pachet compus din: 1 Bocanci iarna, cod: 8502616, barbati - buc 31 2 Bocanci iarna, cod: 8344574, dama - buc 1 3 Geaca de iarna 3 in 1, cod: 8548908,barbati - buc 14 4 Geaca de iarna 3 in 1, cod:8548896,barbati- buc 1 5 Manusi de iarna,cod:8602262, - buc 25 6 Caciuli de iarna,cod:8586009- buc 25 8 Inscriptionare geci comform fisei tehnice - buc 15 Factura se va emite pe CUI: 24401506;
- Număr anunț
- DA27133447
- Autoritate contractantă
- Directia Servicii Publice, Sport si Agrement Botosani (CUI 24401506)
- Furnizor / câștigător
- ROUMASPORT SRL (CUI 23727785)
- Cod CPV
- 18100000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.991,75 RON
- Valoare atribuită
- 10.991,75 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 21.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.