Atribuită Cumpărare directă

Descrierea lucrărilor se regăsește în caietul de sarcini nr. 21134/21.12.2020 atașat la prezenta

Număr anunț
DA27172837
Autoritate contractantă
Direcția Generală de Asistență Socială, Medicală și Comunitară Sebeș (CUI 16029712)
Furnizor / câștigător
ZENINA AMA COMPANY SRL (CUI 10254049)
Cod CPV
45453000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.525 RON
Valoare atribuită
10.525 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.525 RON

din 10.525 RON estimat