Atribuită Cumpărare directă

I. Modul software salarizare și resurse umane: 1. determinarea drepturilor salariale cuvenite judecătorilor, magistraților-asistenți, personalului de specialitate juridică asimilat acestora, personalului auxiliar de specialitate și personalului contractual; 2. determinarea și reținerea contribuțiilor individuale de plată la bugetul general consolidat, a impozitului pe veniturile din salarii; 3. determinarea obligațiilor de plată prevăzute de legislația în vigoare suportate de angajator la bugetul general consolidat; 4. calculul concedii de odihnă; 5. calculul concedii medicale; 6. calcul drepturi asimilate salariilor; 7. întocmirea statelor de plată; 8. întocmirea statelor de concediu de odihnă; 9. întocmirea documentelor de plată privind drepturile salariale asimilate acestora; 10. întocmirea statelor de plată privind concediile medicale; 11. întocmirea documentelor de plată privind titluri; 12. întocmirea centralizatorului privind plata salariilor și a drepturilor asimilate acestora; 13. întocmirea situației recapitulative cu privire la plata salariilor și a drepturilor asimilate acestora; 14. întocmirea declarației tip D 112, cu includerea titlurilor executorii câștigate în instanță; 15. adeverințe cu privire la drepturile salariale, precum și a impozitului calculat și reținut pentru anul anterior, precum și ori de câte ori este; 16. fluturași

Număr anunț
DA27129610
Autoritate contractantă
CURTEA CONSTITUTIONALA A ROMANIEI (CUI 4265850)
Furnizor / câștigător
CENTRUL TERITORIAL DE CALCUL ELECTRONIC SA (CUI 2040729)
Cod CPV
72261000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.500 RON
Valoare atribuită
40.500 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.500 RON

din 40.500 RON estimat