Atribuită Cumpărare directă

CARTUS BROTHER COMPATIBIL TN3480 - 2 BUC, Flacon cerneala Epson Black T6641 / 6642 / 6643 / 6644 - 2 BUC, Cartus compatibil cu HP Q2612A / FX10 / CRG-703 - 2 BUC, CARTUS TONER Compatibil cu CANON CRG 725 / HP CE285A - 2 BUC, Cartus Toner Compatibil cu Canon CRG045H - 1 BUC, conform referatului de necesitate nr. 2789/ 14.12.2020

Număr anunț
DA27169660
Autoritate contractantă
Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
Furnizor / câștigător
BEST TECH SRL (CUI 11395593)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
475,65 RON
Valoare atribuită
475,65 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

475,65 RON

din 475,65 RON estimat