Atribuită Cumpărare directă

Registru dispozitii,format A4,coperta carton legatorie caserat cu material imitatie de piele (1 reg x 35 lei/buc).Registru arenda,format A4,coperta carton legatorie caserat cu material imitatie de piele (1 reg x 35 lei/buc).Registru de casa,autocopiativ,2 exemplare,format A4 (10 c x 12 lei/c).Registru intrare iesire,format A4,150 file,coperta carton legatorie caserat cu material imitatie de piele (7 reg x 35 lei/buc).Registru intrare iesire,format A4,50 file,coperta carton legatorie caserat cu material imitatie de piele (4 reg x 25 lei/buc).Registru TMP,format A4,coperta carton legatorie caserat cu material imitatie de piele (1 reg x 35 lei/buc).Dispoziti de plata (2 c X 4 lei/c).Nir neplatitor Tva,autocopiativ,2 exemplare, format A4 (3 c x 12 lei/c). Registru condica de prezenta,format A4,coperta carton legatorie caserat cu material imitatie de piele (1 reg x 40 lei/buc).Bon consum,autocopiativ,2 exemplare,format A4 (3 c x 12 lei/c)

Număr anunț
DA27157604
Autoritate contractantă
COMUNA DOR MARUNT(PRIMARIA DOR MARUNT) (CUI 3796730)
Furnizor / câștigător
QUADRAT IMPEX SRL (CUI 14593692)
Cod CPV
22800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
690 RON
Valoare atribuită
690 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

690 RON

din 690 RON estimat