Atribuită
Cumpărare directă
1 Metronet Un abonament internet cu banda garantata – 200 Mbps acces internet, 500 Mbps metropolitan 1 Metronet Un abonament internet cu banda garantata – 100 Mbps acces internet 4 Voce Basic convorbiri nelimitate in reteaua Telekom, 100 de minute nationale 1 Pachet Minute Mobil 2000 de minute incluse catre retele mobile nationale 1 Pachet Minute National 600 de minute catre retele fixe nationale 5 linii inchiriate digitale transmisie HDSL min.64kbps, interconectare centrale telefonice, interfete comunicatie modem-uri HDSL 64kbps 1 Internet best effort 10 Mbps Perioada contractuala 12 luni, incepand cu data de 01.01.2021 Pret total lunar 405.39 euro fara TVA 1 euro = 4.8730 lei din data 25.11.2020
- Număr anunț
- DA27156061
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64214400-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.705,64 RON
- Valoare atribuită
- 23.705,64 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.