Atribuită
Cumpărare directă
Intocmirea unei documentatii complete pentru obtinerea Avizului Ministerului Culturii pentru lucrări de reabilitare la balcoanele tip terasă și scara de intrare exterioară, la imobilul administrat de SAIFI. Cerințele detaliate ale achiziției se transmit pe e-mail.
- Număr anunț
- DA27166786
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI 2351555)
- Furnizor / câștigător
- SIACO GRUP CONSTRUCT SRL (CUI 37822043)
- Cod CPV
- 71410000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.000 RON
- Valoare atribuită
- 13.000 RON
- Data publicării
- 23.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.