Atribuită Cumpărare directă

CASCO 3 AUTO : BN07PLB ,SA 36801 RON BN08PLB SA 66141 RON BN08PCB SA 15.688 RON

Număr anunț
DA27148005
Autoritate contractantă
Politia Locala a municipiului Bistrita (CUI 28037158)
Furnizor / câștigător
TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 19044296)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.222 RON
Valoare atribuită
5.222 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.222 RON

din 5.222 RON estimat