Atribuită
Cumpărare directă
Raspundere Civila Obligatorie Auto (RCA) pentru: Vehicul: Marca:DACIA | Model: LOGAN AMBITION | An fabricatie: 2007 | Autoturism /Automobil mixt | Capacitate cilindrica / putere: 1598 / 64 | Masamaxima / Locuri: 1540 / 5 | Tip inmatriculare: Inmatriculat | Combustibil:Benzina Asigurator: Asirom Valabilitate: 12 luni
- Număr anunț
- DA27163624
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA HARGHITA (CUI 24719730)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 376,48 RON
- Valoare atribuită
- 376,48 RON
- Data publicării
- 22.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 23.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.