Atribuită Cumpărare directă

Pudra hemostatica 2g

Număr anunț
DA34847604
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
Furnizor / câștigător
IMPARI LINE SRL (CUI 16241803)
Cod CPV
33141127-6 · Hemostatice absorbabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.280 RON
Data publicării
16.01.2024 13:46
Data finalizării
18.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.280 RON