Atribuită Cumpărare directă

PAC(10)DETERG.IARNA PARB:FDG 5L - 2 BUC 6168 0980-SOLUTIE DE DEZGHETAT PARBRIZUL 500ML /[1] - 24 BUC 00 6999 026 1-PACHET 30KG GRANULE TOPIT ZAPADA 1 - 2 BUC 00 6999 026 2-PACHET 30KG GRANULE TOPIT ZAPADA 2 - 2 BUC

Număr anunț
DA27149571
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
Furnizor / câștigător
FOERCH SRL (CUI 22816329)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.333 RON
Valoare atribuită
2.333 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.333 RON

din 2.333 RON estimat