Atribuită
Cumpărare directă
Servicii complete pentru retea radio -pachet de servicii pe 12 luni, ianuarie - decembrie 2021: set servicii de operare canale/frecvente de raidocomunicatii (analog+digital), servicii de intretinere a statiilor radio, servicii de intretinere a sistemului radio digital.
- Număr anunț
- DA27171269
- Autoritate contractantă
- Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
- Furnizor / câștigător
- GAMI RO NET S.R.L. (CUI 6772450)
- Cod CPV
- 50333000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 37.000 RON
- Valoare atribuită
- 37.000 RON
- Data publicării
- 23.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.