Atribuită Cumpărare directă

1 TOP HARTIE A4 500COLI/TOP 15 13.28 2 Tabla magnetica de scris si desenat 90 cm, pliabila, cu doua fete, ceas si abac, din lemn 2 158.82 4 Glob pamantesc iluminat 26 cm cu harta fizica si politica 1 155.46 5 Harta Romaniei, 120x160 cm Fizica/Administrativa, Plastifiata 1 175.63

Număr anunț
DA27134346
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA BERESTI TAZLAU (CUI 29164192)
Furnizor / câștigător
MIT IT CENTER SRL (CUI 27260150)
Cod CPV
39162100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
847,90 RON
Valoare atribuită
847,90 RON
Data publicării
18.12.2020 00:00
Data finalizării
19.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

847,90 RON

din 847,90 RON estimat