Atribuită Cumpărare directă

Container plastic colectare selectiva 1100 litri 3x860,00 (CATE 1 BUCATA ALBASTRU, NEGRU SI GALBEN)

Număr anunț
DA27163730
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC NICOLAE ISTRATOIU DELENI (CUI 29308930)
Furnizor / câștigător
MERTECOM SRL (CUI 18509431)
Cod CPV
34928480-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.580 RON
Valoare atribuită
2.580 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.580 RON

din 2.580 RON estimat