Atribuită Cumpărare directă

Furnizare energie electrica, Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat RA-SRP Victoria Cluj-Napoca, consum estimat 240 MWh, perioada 01.01.2021-31.12.2021, la pretul 556,97 lei/MWh care conține ; 1. Preţul propriu de furnizare a energiei electrice: 265,56 lei/MWh; 2. Tariful pentru introducerea energiei electrice in retea (TG): 1,30 lei/MWh; 3. Tariful pentru extragerea energiei electrice din reţea (TL): 19,22 lei/MWh; 4. Tariful pentru serviciul de sistem: 11,96 lei/MWh; 5. Tariful pentru serviciul de distribuţie joasă tensiune: 173,93 lei/MWh; 6. Taxa certificate verzi : 62,8641lei/MWh 7. Taxa cogenerare :17,12 lei/MWh 8. Accize : 5,08lei/MWh Pretul nu include: TVA. Perioada de furnizare: 12 luni Pretul energiei electrice este garantat, conform ofertei 16556/03.12.2020 Dep Vânzări Regiunea București

Număr anunț
DA27165490
Autoritate contractantă
Regia Autonoma Administratia Patrimoniului Protocolului de Stat Bucuresti (CUI 2351555)
Furnizor / câștigător
ELECTRICA FURNIZARE SA (CUI 28909028)
Cod CPV
09310000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
116.963,70 RON
Valoare atribuită
116.963,70 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
23.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

116.963,70 RON

din 116.963,70 RON estimat