Atribuită Cumpărare directă

PACHET TEATRUL PENTRU COPII ARLECHINO, conform referatelor de necesitate nr. 2590/ 26.11.2020, 2612/ 27.11.2020, 2637/ 03.12.2020 și 2759/ 11.12.2020, constând în: AMORTIZOR OMEGA TS 603 ALB MAX. 65KG 1 103,36 BUC PVC EVOLUTION G=2.7 CHEVRON 6 (4M) 8 19,75 M2 PACHET STICKY VOP.LAV.INT.17L+AMORSA 4L 1 72,97 BUC LAC INCOLOR CU TEFLON 0,75L SAVANA 1 26,88 BUC SET GRAT+TRAF ACRIL VERD 250X18X8MM 7460 1 18,16 SET PANOU LEMN MOLID A 2000X300X18MM 5 37,37 BUC SUPORT VINCLU L480 GRI 174505.0147 7 20,09 SET SUPORT VINCLU L480 ALB NOU 174505.0116 1 19,58 SET DIBLU NYLON+SURUB 8X100 64102b08100 15 1,17 BUC SET 2 VERGELE VERTICALE 1RG H2000 GRI 2 24,15 BUC FISET METALIC ECO1 A177 1 670,59 BUC FISET METALIC ECO II A152 2 596,64 BUC BANCA DE COLT ALFA+2TAB WENGE II 3C 1 402,51 BUC MASA NIKA WENGE 1C 1 150,42 BUC

Număr anunț
DA27158881
Autoritate contractantă
Teatrul pentru copii Arlechino Brasov (CUI 4688523)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.209,05 RON
Valoare atribuită
3.209,05 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.209,05 RON

din 3.209,05 RON estimat