Atribuită
Cumpărare directă
1.Raft 4 polite inox 1000 x 500 x 1800 -1bucx1312,08=1312,08 lei fara TVA;2.Raft de perete inox 1400mm cu 2 polite reglabile-1bucx511,2=511,23.Rastel cu 4 polite perforate inox 1500 x 500 x1800-1buc x1,650.88=1,650.88;4.1.Spalator cu 2 cuve si reabord 1400 x 600 x 850-1buc x 1,983.52=1,983.52;4.2.Polita ranforsata ptmasa de lucru inox 1400 x600x400 mm-1buc x252.30=252.30;4.3.Baterie cu dus pentru spalator-1bucx1,068.75=1,068.75;5.Masa de lucru cu 2 polite si reabord 1500 x 600x 850 mm-1buc x1,811.04 1=1,811.04 ;6.Dulap frigorific inox 2 usicapacitate 1300 L 1314x845x2100 -1buc x6,672.00=6,672.00;7.Masa tip dulap cu reboard otel inox cu polita intermediara reglabila 1600x600x850 mm -1bucx2.667,50=2.667,5;8.Dulap suspendat cu 2usi glisante inox si polita intermediara reglabila 1600x400x600 -1bucx1.719.90=1.719,90;9.1.Masa de lucru 1200, 1 cuva si reboard 1200x 600 x 850/ mm-1bucx1.782,90=1.782,90;9.2.Polita ranforsata pentru masa de lucru inox 1200x600x40-1bucx220,50=220,50;9.3.Baterie pentru spalator-1bucx337.25=337.25;10.Dulap suspendat cu 2 usi glisante 1200x400x600-1bucx1.417,50;11.Masina de gatit 4 focuri, cuptor electric 800x900x850-1bucx15,053.10=15,053.10;12.Masa de lucru cu polita inferioara ranforsata 1100 x700x850 otel inox-1bucx1,351.00=1351.00;13.Gratar Fry top neted si striat 555x473x250 mm-1bucx1,340.00 1=1,340.00 ;14.Masa lucru inox cu 2 polite inferioare 2000 x 600 x 850 mm-1bucx2,014.32=2,014.32;15.Carucior 1bucx1,107.04=1,107.04;16.Rastel-1bucx1,411.20=1411,2
- Număr anunț
- DA27133547
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
- Cod CPV
- 39141000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.599,91 RON
- Valoare atribuită
- 45.599,91 RON
- Data publicării
- 18.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 22.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.