Atribuită Cumpărare directă

Coli de PAL , culori diferite. PAL 7 coli *194.12 lei / buc fără TVA rola cant 4 role*23.53 lei/buc fără TVA

Număr anunț
DA27165067
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN VASLUI (CUI 13602245)
Furnizor / câștigător
NECTAMOB SRL (CUI 27160240)
Cod CPV
44191500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.452,96 RON
Valoare atribuită
1.452,96 RON
Data publicării
23.12.2020 00:00
Data finalizării
29.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.452,96 RON

din 1.452,96 RON estimat