Atribuită
Cumpărare directă
Balon dilatare periferie cu lumen interior 0.35 OTW - 6/40/80 -cateter cu balon PTA OTW 0.035ʺ -diametru balon 4-12mm -lungime balon 40,80mm, -compatibil cu introducător 6F pentru diametre 4-8mm, -presiune nominală 4-6mm - aproximativ 12atm -RBP aproximativ 12-24atm, -să prezinte marcaj CE, -să fie ambalat steril, individual. Balon dilatare periferie cu lumen interior 0.35 OTW - 7/40/80 -cateter cu balon PTA OTW 0.035ʺ -diametru balon 4-12mm -lungime balon 40,80mm, -compatibil cu introducător 7F pentru diametre 9-12mm, -presiune nominală 7-9mm - aproximativ 9atm -RBP aproximativ 12-24atm, -să prezinte marcaj CE, -să fie ambalat steril, individual.
- Număr anunț
- DA27181608
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL INIMII DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE"Niculae Stancioiu" Cluj-Napoca (CUI 4617719)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33111710-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.600 RON
- Valoare atribuită
- 2.600 RON
- Data publicării
- 28.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.