Atribuită Cumpărare directă

Calculatoare spor dependenta - 500buc. x 0,07lei/buc. Foi de observatie clinica medicala terapie intensiva - 500buc. x 0,40lei/buc. Fisa consultatii medicale adulti - 4000buc. x 0,25lei/buc. Foaie temperatura copii 1an si peste 1000buc. x 0,08lei/buc. Foaie temperatura copii 0-1an 1000buc. x 0,08lei/buc. Reg. intrare - iesire cop A4 100file - 6buc. x 21,32lei/buc. Reg. de triaj epidemiologic 100file - 1buc. x 9lei/buc. Certificat medical constatator al decesului - 5buc. x 4,83lei/buc. Fisa de asistenta medicala UPU - 2000buc. x 0,38lei/buc. Fisa de asistante medicala UPU - 2000buc. x 0,25lei/buc. Buletin radiologie - 10buc. x 3,90lei/buc. Fisa de lucru plan de ingrijiri anexa 1 - 500buc. x 0,08lei/buc. Fisa de lucru plan de ingrijiri anexa 2 - 500buc. x 0,08lei/buc. Fisa de lucru plan de ingrijiri anexa 3 - 500buc. x 0,08lei/buc. Fisa de lucru plan de ingrijiri anexa 4 - 500buc. x 0,08lei/buc. Certificat medical constatator al decesului - 5buc. x 4,83lei/buc.

Număr anunț
DA27159233
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
Furnizor / câștigător
EXODOS INTERMED SRL (CUI 22746088)
Cod CPV
22820000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.019,22 RON
Valoare atribuită
3.019,22 RON
Data publicării
22.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.019,22 RON

din 3.019,22 RON estimat