Atribuită
Cumpărare directă
HP 301XL 5 BUC X 87 RON = 435 RON DRUM UNIT LEXMARK E260 1 BUC = 250 RON BROTHER DCP 7060/HL2230 6 BUC X 130 RON = 780 RON LEXMARK MS/MX 317 417/517/617 1 BUC = 250 RON Cartus Toner Lexmark B222H000 4 BUC X 365 RON = 1460 RON LEXMARK X264 3 BUC X 250 RON = 750 RON
- Număr anunț
- DA27174755
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Faget (CUI 4663456)
- Furnizor / câștigător
- KIVIRO SRL (CUI 31010233)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.925 RON
- Valoare atribuită
- 3.925 RON
- Data publicării
- 24.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.