Atribuită Cumpărare directă

PREZENTA ACHZITIE DIRECTA ESTE SI COMANDA FERMA Sapun lichid antibacterian Produs pentru dezinfectia igienica a mainilor prin spalare Are actiune blanda, indeparteaza microorganismele. Nr aviz 3758BIO/01/12.24

Număr anunț
DA27179660
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE LEAMNA DE SUS (CUI 5046653)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500 RON
Valoare atribuită
2.500 RON
Data publicării
28.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500 RON

din 2.500 RON estimat