Atribuită Cumpărare directă

PACHET:BATERIE VARTA=50*1.51,BRIDA FIXARE=100*1.26,BRIDA 20CM=100*2.1,BUTUC =3*38.66,FOLIE=50*2.1,GRUND GRI=2*12.61,LACAT50MM=3*13.45,OSB10=10*37.815,SURUB 9.5=1000*0.03,SURUB 4.2*41=500*0.08,TN35=1000*0.03,TN 45FR=1000*0.06,VOPSEA=1*19.33,VOPSEA MARO=3*23.53

Număr anunț
DA27181695
Autoritate contractantă
ORASUL MARASESTI (CUI 4410623)
Furnizor / câștigător
GĂBIŢZU COM SRL (CUI 21302656)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.041,38 RON
Valoare atribuită
2.041,38 RON
Data publicării
28.12.2020 00:00
Data finalizării
29.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.041,38 RON

din 2.041,38 RON estimat