Atribuită Cumpărare directă

produs cantitate pret unitar fara TVA set toner LEXMARK CX 410de 1 1099 toner LEXMARK MX711de negru, 6000 pg 1 660 set toner HP color LJ CP 1215 (negru 2200pg + 3 culorix1400pg) 1 1393 toner HP LJ 1320 negru 2500pg 1 454

Număr anunț
DA27183241
Autoritate contractantă
CASA CORPULUI DIDACTIC SIBIU (CUI 4270805)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.606 RON
Valoare atribuită
3.606 RON
Data publicării
28.12.2020 00:00
Data finalizării
29.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.606 RON

din 3.606 RON estimat