Atribuită Cumpărare directă

In conformitate cu prevederile anutului de publicitate cu nr. ADV1191524 din 17.12.2020 si Caietului de Sarcini nr. 7050/17.12.2020

Număr anunț
DA27189946
Autoritate contractantă
COMUNA DOBROTESTI (CONSILIUL LOCAL DOBROTESTI) (CUI 16423570)
Furnizor / câștigător
MANAGEMENT EURO CONSTRUCT SRL (CUI 18693309)
Cod CPV
45212221-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
337.500 RON
Valoare atribuită
337.500 RON
Data publicării
29.12.2020 00:00
Data finalizării
31.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

337.500 RON

din 337.500 RON estimat