Atribuită Cumpărare directă

Servicii bancare de acceptare la plata a cardurilor prin terminalul POS,comision pe tranzactie platibil după recepţia serviciilor, la care se adaugă TVA în valoare de 0 RON – zero lei: Comision procentual aplicat la valoarea tranzactiei: • Carduri Visa/Mastercard, indiferent de tipul cardului sau de emitent - 0.90% pe tranzactie • Deschidere si Administrare cont colector - 0 lei • Transfer sold zilnic catre Trezorerie - 30 lei pe luna • Trimitere fisier tranzactii zilnice prin email - 0 leiDeschidere cont colector în lei, in care se vor deconta sumele aferente tranzactiilor efectuate online. Sumele încasate vor fi transferate integral în contul de trezorerie al autoritatii contractante, cel târziu a doua zi bancara de la autorizarea platii. Comisionul pentru transferul sumelor in trezorerie este in valoare de 30 RON pe luna. Echipamentele POS de acceptare la plata a cardurilor sunt de ultima generatie, respecta standardele EMV si PCI DSS si au urmatoarele componente: •Cititorul de carduri bancare (magnetic stripe, cip, contactless); •Tastatura compliant PCI DSS pentru introducerea datelor în momentul efectuarii tranzactiei care trebuie sa asigure siguranta si securitatea informatiilor introduse de platitor; •Imprimanta pentru eliberarea chitantelor; •Display pentru vizualizarea informatiilor; Banca va deschide pe numele autoritatii contractante un cont colector în lei, pentru perioada 01.01.2021-31.01.2021

Număr anunț
DA27178131
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA IALOMITA (CUI 9677975)
Furnizor / câștigător
GARANTI BANK SA (CUI 25394008)
Cod CPV
66110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0,90 RON
Valoare atribuită
0,90 RON
Data publicării
28.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

0,90 RON

din 0,90 RON estimat