Atribuită Cumpărare directă

conform oferta inregistrata la sediul ANR cu nr. 113484/08.12.2020 si a cerintelor caietului de sarcini nr. ANR 109784/26.11.2020

Număr anunț
DA27181073
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
Furnizor / câștigător
GMB COMPUTERS SRL (CUI 1887661)
Cod CPV
50323000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.388 RON
Valoare atribuită
11.388 RON
Data publicării
28.12.2020 00:00
Data finalizării
28.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.388 RON

din 11.388 RON estimat