Atribuită
Cumpărare directă
ELABORARE REGISTRU LOCAL AL SPATIILOR VERZI PENTRU COMUNE - Intocmirea Registrului local al spatiilor verzi, cuprinde urmatoarele activitati: - inventarierea tuturor spatiilor verzi a arborilor si arbustilor de pe suprafata spatiului verde si executarea planselor in format digital; - inventarierea tuturor terenurilor degradate din intravilan a arborilor si arbustilor de pe suprafata terenului degradat si executarea planselor in format digital - daca este cazul; - inventarierea spatiilor verzi si al tuturor arborilor plantati pe lânga arterele de circulatie, pe terenurile institutiilor de învatamânt, ansamblurilor de locuinte, lacasurilor de cult, cimitirelor si altora asemenea; - inventarierea tuturor arborilor ocrotiti - daca este cazul, indiferent de starea de sanatate si de dimensiunile acestora; Registrul se va preda in format hartie si electronic pe stik. Formatul electronic este un program special conceput pentru spatiile verzi cu ajutorul caruia se va putea vizualiza fisa spatiului verde ce contine plansa cu localizarea exacta a terenului spatiu verde, arbori izolati, terenuri degradate, arbori ocrotiti precum si informatii din fisa tehnica a spatiului verde conform Ord. nr. 1466 din 17/05/2010.
- Număr anunț
- DA27186722
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOTCA (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4541351)
- Furnizor / câștigător
- ANDERSSEN SRL (CUI 34247855)
- Cod CPV
- 71222200-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON
- Data publicării
- 29.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.