Atribuită
Cumpărare directă
1 PANTUM CARTUS TONER PA210 BUC 3 186.27 558.81 2 NIVEUS HARTIE COPIATOR A4 80GR 500COLI/TOP BUC 10 13.60 136.00 3 SENATOR STICKPEN PIX FARA MECANISM FROSTY A BUC 12 0.74 8.88 4 REGISTRU DE CASA AUTOCOPIATIV BUC 2 12.00 24.00 5 NOKI DOSAR PVC RED BUC 25 0.44 11.00 6 DOSAR CARTON INCOPCIAT 1/1 250GR/MP BUC 100 0.33 33.00 7 FISA MAGAZIE A5 FATA/VERSO 100BUC/SET SET 2 16.81 33.62 8 BON CONSUM AUTOCOPIATIV BUC 3 7.00 21.00 9 CONDICA PREZENTA A4 100FILE VERTICALA BUC 2 9.65 19.30 10 NOKI FOLII PROTECTOARE A4 100BUC/SET SET 1 6.79 6.79 11 NIR AUTOCOPIATIV A4 2EX BUC 2 11.62 23.24 12 ECONOMIX AGRAFE COLOR 28MM 100BUC/CUT 41003 CUT 2 1.20 2.40 13 AGRAFE 50MM 50BUC/CUT BO605 CUT 1 1.64 1.64 14 FOAIE PARCURS PERSOANE A4 ORIZONTALA BUC 2 8.75 17.50 15 NOKI BIBLIORAFT PLASTIFIAT A4 55MM RED BUC 3 5.25 15.75
- Număr anunț
- DA27182604
- Autoritate contractantă
- Serviciul Public de Administrare a Domeniului Public si Privat Zimnicea (CUI 38547979)
- Furnizor / câștigător
- MB SILVER IMPEX SRL (CUI 17679845)
- Cod CPV
- 30100000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 912,93 RON
- Valoare atribuită
- 912,93 RON
- Data publicării
- 28.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.