Atribuită Cumpărare directă

cartus toner Brother negru TN-2421 original - 3000 pagini pagini HL2312 2352 2372 2512 2352

Număr anunț
DA27149905
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala com. Ipotesti (CUI 25306197)
Furnizor / câștigător
ROSERVOTECH SRL (CUI 15857245)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
864,69 RON
Valoare atribuită
864,69 RON
Data publicării
21.12.2020 00:00
Data finalizării
22.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

864,69 RON

din 864,69 RON estimat