Atribuită Cumpărare directă

Service sisteme de alarmare contra efractiei si avertizarea inceputului de incendiu pentru 4 luni 250/luna X 4 luni = 1000 lei (până la 30.04.2021)

Număr anunț
DA27193640
Autoritate contractantă
DIRECTIA PUBLICA DE PATRIMONIU TARGU JIU (CUI 14738920)
Furnizor / câștigător
S.C. SESAM S.R.L. Targu Jiu (CUI 2161577)
Cod CPV
50610000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
31.12.2020 00:00
Data finalizării
04.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat