Atribuită Cumpărare directă

Stand jocuri +verificare geometrie fata spate, Verificare functionare cutie viteza ,Diagnoza coduri bord ,defectiune frana ,purificare gaze Cod bord punte spate ,Verificare pierderi apa 2-3 L pe saptamana Schimb ulei motor +toate filtrele

Număr anunț
DA27193537
Autoritate contractantă
APA TARNAVEI MARI SA (CUI 19502679)
Furnizor / câștigător
MHS TRUCK SERVICE SRL (CUI 33935139)
Cod CPV
50114100-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.293,33 RON
Valoare atribuită
10.293,33 RON
Data publicării
30.12.2020 00:00
Data finalizării
31.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.293,33 RON

din 10.293,33 RON estimat