Atribuită Cumpărare directă

amestec agregate

Număr anunț
DA27193833
Autoritate contractantă
COMUNA LUNCAVITA (CUI 4508576)
Furnizor / câștigător
EXTRANS GIP SRL (CUI 12135109)
Cod CPV
14212320-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.516 RON
Valoare atribuită
5.516 RON
Data publicării
31.12.2020 00:00
Data finalizării
04.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.516 RON

din 5.516 RON estimat