Atribuită
Cumpărare directă
- 2X (doua) Voce Premium la 6 euro/buc; - 2X (doua) Net Business la 6 euro/buc; - 3X (trei) Mobile 3 la 3 euro/buc. Perioada contractuala 12 luni Pret total lunar 33 euro fara TVA 1 EURO = 4.8735 Lei perioada valabilitate abonament 01.01.2021-31.12.2021
- Număr anunț
- DA27193060
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Boli Infectioase Constanta (CUI 15113490)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.929,96 RON
- Valoare atribuită
- 1.929,96 RON
- Data publicării
- 30.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.