Atribuită
Cumpărare directă
Examen medical la angajare control medical periodic corespunzător fiecărui loc de muncă; - efectuarea investigațiilor și analizelor de laborator în raport cu activitatea desfășurată de fiecare salariat; - examen medical la reluarea muncii; - examen medical de adaptare; - intervenții medicale pentru situații de urgență ca urmare a unor accidentări sau imbolnăviri pe durata programului de lucru
- Număr anunț
- DA27193875
- Autoritate contractantă
- Comitetul Olimpic si Sportiv Roman (CUI 13746143)
- Furnizor / câștigător
- MEDICOVER SRL (CUI 15446991)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.300 RON
- Valoare atribuită
- 3.300 RON
- Data publicării
- 31.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.01.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.