Atribuită
Cumpărare directă
BURETE PLASA BAIE 28 GR ; 40 ARO HARTIE IGIENICA 1 STRAT ; 30 SENI BASIC L; 2KG BONUX AUT 3 I 1 LILIAC; 1L MR PROPER LAVENDER ; 260 ML FRESENSE REZ LAVANDA ; 20KG DERO OZON AUTO ; ARO DOSAR PP 100/130 MICR ROSU ; FOLIE PROTECTIE A4 30 MICR 100 /S ; SIGMA DOSR A4 PP VER 25 /SET ; SIGMA DOSAR A4 PP GALB 25/SET
- Număr anunț
- DA27190345
- Autoritate contractantă
- CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 12269739)
- Furnizor / câștigător
- METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 458,91 RON
- Valoare atribuită
- 458,91 RON
- Data publicării
- 29.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.