Atribuită Cumpărare directă

Servicii Evaluare

Număr anunț
DA27193580
Autoritate contractantă
Comuna Damuc (CUI 2614422)
Furnizor / câștigător
EVALUATOR IMOBILIARE SI MOBILE - PRACTICIAN IN INSOLVENTA VULPE I. ŞTEFAN (CUI 29339740)
Cod CPV
79419000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800 RON
Valoare atribuită
1.800 RON
Data publicării
30.12.2020 00:00
Data finalizării
31.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.800 RON

din 1.800 RON estimat