Atribuită Cumpărare directă

Servicii intretinere retea si actualizare / administrare informatica Web si Facebook conform caiet de sarcini in perioada 01.01.2021 - 30.04.2021

Număr anunț
DA27191208
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "SALA POLIVALENTA (CUI 2836160)
Furnizor / câștigător
PRO IT SUPORT SRL (CUI 20547372)
Cod CPV
72220000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.600 RON
Valoare atribuită
19.600 RON
Data publicării
30.12.2020 00:00
Data finalizării
30.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.600 RON

din 19.600 RON estimat