Atribuită
Cumpărare directă
Kitul contine: - 1 buc. bisturiu nr. 11 - 10 buc. comprese din tifon 10 x 10 cm, 16 straturi - 1 buc. fir sutura cu ac montat 2/0, drept - 1 buc. penasa Mosquito - 1 buc. ac 21GA - 2 buc. bol gradat 120 ml - 1 buc. camp operator bilaminar 110x110cm fenestrate 54x54cm din PE, cu orificiu adeziv de 10 cm - 1 buc. halat chirurgical marimea L - 1 buc. prosop din hartie - 1 buc. tavita necompartimentata din plastic - 2 buc. pensula cu burete - 1 buc. seringa Luer 10ml - 2 buc. pansament adeziv pentru cateter 7.2x10cm Cele de mai sus sunt ambalate in camp 60x80cm si hartie de sterilizare. Produs certificat CE. Sterilizare ETO
- Număr anunț
- DA27192202
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
- Cod CPV
- 33171000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON
- Data publicării
- 30.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.