Atribuită Cumpărare directă

achizitie servicii mentenanta calculatoare, imprimante, ups, server luna ianuarie

Număr anunț
DA27192334
Autoritate contractantă
Comuna Peciu Nou (CUI 4358207)
Furnizor / câștigător
EXPERTISSA TIMISOARA SRL (CUI 11354488)
Cod CPV
50320000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.902 RON
Valoare atribuită
1.902 RON
Data publicării
30.12.2020 00:00
Data finalizării
04.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.902 RON

din 1.902 RON estimat