Atribuită
Cumpărare directă
Comuna Frumosu doreste sa achizitioneze servicii de proiectare pentru intocmirea studiului de fezabilitate pentru investitia "Extinderea retelei de iluminat public in cadrul Comunei Frumosu, prin realizarea unui sistem fotovoltaic de producere a energiei electrice.
- Număr anunț
- DA27190657
- Autoritate contractantă
- Comuna Frumosu (CUI 4441409)
- Furnizor / câștigător
- FLORI-GEORGIS CONSULTING SRL (CUI 19161423)
- Cod CPV
- 71242000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON
- Data publicării
- 30.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.