Atribuită Cumpărare directă

Bors 1l - 30buc Banane - 60kg Cartofi albi - 300kg Ceapa alba - 50kg Morcov - 50kg Mere - 60kg Telina radacina - 30kg Mandarine - 50kg Leustean/patrunjel verde - 80buc Varza - 15kg

Număr anunț
DA27191300
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
VOAIDES COSTICA (CUI 33136280)
Cod CPV
15000000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.612,50 RON
Valoare atribuită
2.612,50 RON
Data publicării
30.12.2020 00:00
Data finalizării
04.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.612,50 RON

din 2.612,50 RON estimat