Atribuită Cumpărare directă

Vopsea auto - ref.18023/29.12.2020

Număr anunț
DA27192030
Autoritate contractantă
CT BUS S.A. (CUI 188390213601991)
Furnizor / câștigător
ROMCAST EXPERT SRL (CUI 29001799)
Cod CPV
44810000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588,37 RON
Valoare atribuită
588,37 RON
Data publicării
30.12.2020 00:00
Data finalizării
30.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

588,37 RON

din 588,37 RON estimat