Atribuită
Cumpărare directă
1. Abonament 162 buc M2M la 2.40 eur/ buc cu urmatoarele beneficii: - Optiune M2M cu optiune de trafic nelimitata; 2. Abonament VPN 1 buc la 15 eur fara tva : - Internet 1 Mbps VPN bronze; 3. Abonament Internet Standard 2 buc la 15 eur fara tva / buc : - Internet 5 Mbps. Valoarea totala a abonamentului lunar este de 433,80 euro fara tva. Valoarea totala pe o perioada contractuala de 24 luni este de 5205,60 euro fara tva, reprezentand 25.671,93 ro fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 1 Euro = 4,9316 Ron, valabil pentru 12.11.2020.
- Număr anunț
- DA27190522
- Autoritate contractantă
- APAVIL SA (CUI 16468149)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.671,93 RON
- Valoare atribuită
- 25.671,93 RON
- Data publicării
- 30.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.