Atribuită
Cumpărare directă
DGP AM POPAM doreste acizitionarea de servicii de telefonie mobilă, date mobile si terminale mobile pentru un număr de 75 de utilizatori (abonamente și 75 de terminale Samsung Galaxy A21S, 32 GB, DUAL SIM), conform oferta operator economic pentru 12 luni.Serviciile Vodafone vor fi furnizate 24 de ore pe zi, 7 zile pe săptămână, la standardele de calitate aplicabile în UE și SEE.Achizitia se va realiza prin mijloace electronice, pe bază de document fiscal, întocmit de către prestator. Achizitia implica transmiterea de catre Achizitor a unei notificari privind intentia de cumparare a serviciilor, iar operatorul economic are obligaţia de a transmite prin intermediul SICAP, în termen de două zile de la primirea notificării, acceptarea sau neacceptarea condiţiilor impuse de autoritatea contractantă. Prezenta achizitie se va finaliza prin incheierea unui contract de prestatri servicii. Serviciile de telefonie mobila si date mobile, vor fi puse la dispozitia achizitorului incepand cu 01.01.2021.Terminalele puse la dispozitie gratuit, se vor livra in termen de 10 zile lucratoare de la semnarea contractului.
- Număr anunț
- DA27190681
- Autoritate contractantă
- Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 52.596 RON
- Valoare atribuită
- 52.596 RON
- Data publicării
- 30.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.