Atribuită Cumpărare directă

Filme radiologice COLENTA X-90 N/RP 35x35 cm –SOLUTIE FIXATOR automat filme radiologice set 2 x 20 L- SOLUTIE REVELATOR automat set 2 x 20 L

Număr anunț
DA27193872
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Corabia (CUI 4286453)
Furnizor / câștigător
SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
Cod CPV
32354110-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
970,96 RON
Valoare atribuită
970,96 RON
Data publicării
31.12.2020 00:00
Data finalizării
04.01.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

970,96 RON

din 970,96 RON estimat