Atribuită
Cumpărare directă
Servicii acces internet (conexiune principala) pentru sediile Consiliului Judetean Constanta din b-dul Tomis nr.51 si Aleea Magnoliei nr.22, bloc L4, conform specificatiilor tehnice anexate anuntului publicat pe site-ul Consiliului Judetean Constanta in data de 17.12.2020. Durata de prestare a serviciilor este pentru o perioada de un an, incepand cu data de 01.01.2021 cu posibilitate de prelungire pana la finalizarea unei noi achizitii de servicii, dar nu mai mult de 4 luni.
- Număr anunț
- DA27190197
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.005,60 RON
- Valoare atribuită
- 13.005,60 RON
- Data publicării
- 29.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.